Suntuubi-palvelussa käytetään evästeitä. Palvelua käyttämällä hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää. OK

Copyright Sanna Mattsson 2009.

.

****

Tänne päivittelen sitten noita näyttelytuloksia aina sitä mukaan kun niitä tulee

.

___________.

 

 Arvostelut löytyy tuolta omien alaotsikoiden alta.

.

NÄYTTELYT 2009

KV LAPPEENRANTA 12.4.2009 Jaroslav Matayas - VAL EH VAK3 Champion class VG-3

R TOHMAJÄRVI 3.5.2009 Leni Finne - VAL EH VAK1 Champion class VG-1

R JÄMSÄ 21.5.2009 Juha Kares - VAL EH VAK3  -  JUN ERI JUN3 Champion class VG-3 Junior class EXC-3

KV HELSINKI 23.5.2009 Igor Selimovik - VAL ERI VAK3 Champion class EXC-3

KV "WINNER 2009" TALLINN 7.6.2009 Miklos Levente - VAL EH VAK3 Champion class VG-3

.

****

NÄYTTELYT 2008

R TURENKI 11.5.2008 Putkonen Juha - AVO EH AVK1 Open class VG-1

R SALO 18.5.2008 Aaltonen Pirjo - AVO ERI AVK1 PU VSP SERT Open class EXC-1, Best male-1, CAC, BOS

KV HAMINA 24.5.2008 Spoljarik Boris - AVO ERI AVK2 PU4 Open class EXC-2, Best male-4

KV HELSINKI 25.5.2008 Somerfield Ferelith - AVO ERI AVK1 PU1 VSP SERT CACIB --> FIN MVA!! Open class EXC-1, Best male-1, CAC, CACIB, BOS --> FIN CH

R LAMMI 12.7.2008 Juslin Johan - VAL ERI VAK1 PU2 Champion class EXC-1, Best male-2

R HELSINKI 3.8.2008 Aaltonen Pirjo - VAL ERI VAK2 PU2 Champion class EXC-2, Best male-2

K HELSINKI 9.8.2008 Cochetti Francesco - VAL ERI VAK3 PU4 Champion class EXC-3, Best male-4

E HELSINKI 31.8.2008 Ericsson Dan - VAL ERI VAK4 Champion class EXC-4

KV JYVÄSKYLÄ 22.11.2008 van Montfoort Peter - VAL ERI VAK3 Champion class EXC-3

.

****

.

NÄYTTELYT 2007

KV HELSINKI 19.5.2007 Onstenk-Schenk Ilona - JUN ERI JUK2 PU3 Junior class EXC-2, Best male-3

R HELSINKI 26.5.2007 Pylvänäinen-Suorsa Marjatta - JUN ERI JUK1 PU2 VASERT Junior class EXC-1, Best male-2, RES-CAC

K TUUSULA 30.6.2007 Paterson Ernie - JUN H Junior class G

KV JUVA 7.7.2007  Krasilnikoff Alex - NUO EH NUK1 Intermediate class VG-1

KV KOKKOLA 17.7.2007 Laakso Jari - NUO ERI NUK2 Intermediate class EXC-2

K HYVINKÄÄ 22.7.2007 Aaltonen Pirjo - JUN ERI JUK2 PU2 VASERT Junior class EXC-2, Best male-2, RES-CAC

K VANTAA 28.7.2007 Ericsson Dan - JUN EH JUK3 Junior class VG-3

K TURKU 4.8.2007 Kumpumäki Veli-Pekka - NUO ERI NUK1 PU1 VSP SERT Intermediate class EXC-1, Best male-1, CAC, BOS

K KOUVOLA 18.8.2007Sjong Kitty - NUO ERI NUK1 PU3 Intermediate class EXC-1, Best male-3

K HEINOLA 19.8.2007 Khomasuridge Revasz - NUO ERI NUK1 PU3 VASERT Intermediate class EXC-1, Best male-3, RES-CAC

KV TERVAKOSKI 25.8.2007 Dickmann Ferdi - NUO ERI NUK1 PU4 Intermediate class EXC-1, Best male-4

E HELSINKI 26.8.2007 Keates Jill - NUO EH Intermediate class VG

K VANTAA 1.9.2007 Germundsson Ove - NUO EH NUK3 Intermediate class VG-3

R TAMPERE 9.9.2007 Korosec Maja - NUO ERI NUK1 PU3 Intermediate class EXC-1, best male-3

KV JYVÄSKYLÄ 17.11.2007 Laamanen Kirsi - NUO ERI NUK1 Intermediate class EXC-1

KV HELSINKI 8.12.2007 Wildman Margaret - NUO ERI NUK1 Intermediate class EXC-1

.

..Copyright Sanna Mattsson 2009

©2018 layout6 - suntuubi.com